Gio

Film, dizi ve reklamlarda rol alan muhteşem eğitimli Border Collie cinsi aktör köpeğimiz Gio'nun muhteşem gösterisi çok ilginizi çekecek.

Border Collie cinsi muhteşem eğitimli aktör köpeğimiz Gio, başrolünü Şafak Sezer'in oynamış olduğu Trt 1'de yayınlanan "Şimdi Onlar Düşünsün" dizisinin 2.bölümünde oyunculuk yeteneklerini sergiledi. Dizide Aziz Keklik rolüyle izleyenleri güldüren Şafak Sezer, 2.bölümde yolda yürürken karşılaştığı Gio'dan biraz korkar ve sonrasında izleyenleri kahkahalara boğan anlar yaşanır. Bu eğlenceli komedi dizisinde rol alan Gio, gösterdiği güzel performans ile bizleri bir kez daha gururlandırdı.

Ünlü oyuncular Ufuk Özkan ve Özge Özberk'in baş rollerini paylaştığı N'apcaz Şimdi? sinema filminde aktör köpeğimiz Gio'da rol aldı. Özgür Özberk'in yönettiği komedi filminin çekimlerine eğitmenimiz ile katılan mükemmel eğitimli aktör köpeğimiz Gio'nun kamera arkası görüntüleri bu videoda yer alıyor.

Border Collie cinsi aktör köpeklerimiz Gio ve Roy, eğitmenimiz ile birlikte yeteneklerini Kanaltürk'te yayınlanan Dr. Aytuğ'un programında sergiledi ve izleyenlere çok keyifli dakikalar yaşattılar.

Cnn Türk'te yayınlanan Hafta Sonu Keyfi programına Köpek Irkları ve Davranış Uzmanı Can Paksoy, eğitmenimiz ve Gio ile katıldı. Aktör köpeğimiz Gio'nun gösterisi dikkat çekerken köpek eğitimleri ve bakımı konularını Can Paksoy anlattı.

Dr. Ender Saraç'la Sağlıklı Günler programına katılan Irk ve Davranış Uzmanı Can Paksoy, çocukların fiziksel ve ruhsal gelişiminde köpek beslemenin olumlu etkileri, otistik, spastik, zihinsel engelli çocukların tedavisinde köpeklerin etkisi konularında açıklayıcı bilgiler paylaştı. Daha sonra Petworld köpek eğitmenimiz harika köpek Gio ile show gösterisi yaptı.