Roy

Border Collie cinsi köpeğimiz Roy, show eğitimlerini çok iyi bir şekilde gerçekleştiriyor. Eğitmeninin talimatlarını en mükemmel şekilde uygulayan Roy, oyunculuk özelliği çok gelişmiş olan ve en zeki ırk olarak bilinen Border Collie ırkının en iyi örneklerinden biri olarak bizleri fazlasıyla gururlandırıyor.

Çiftliğimizin aktör köpeklerinden Border Collie cinsi Roy, eğitmenimiz ile Atv'de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata programına katıldı. Roy ilk programında biraz heyecan yaşasa da sevimliliğiyle ve muhteşem yetenekleriyle izleyenlerin ilgi odağı olmayı başardı. Eğitmeni ile gerçekleştirdiği show ile izleyenleri eğlendiren Roy, aldığı eğitimi en mükemmel şekilde uyguladı.

Çiftliğimizin aktör köpeklerinden Border Collie cinsi Roy, eğitmenimiz ile birlikte Habertürk'te Duygu Canbaş'ın sunduğu Burası Haftasonu programına katıldı. Irk ve Davranış Uzmanı Can Paksoy, Roy'un eğitim süreçlerini ve show eğitimini anlattı. Bununla birlikte Roy, aldığı eğitimi uygulayarak izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.